![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/001-3.jpg)
“НЕЗЛАМНІ, ЩИРІ, ЛЮБЛЯЧІ” (2022)
Запрошуємо переглянути онлайн-виставку “НЕЗЛАМНІ, ЩИРІ, ЛЮБЛЯЧІ“, де представлено 34 художні роботи студентів кафедри дизайну КНУБА 3 курсу спеціальності 022 “Дизайн” (ДН-33, ДН-34), які були виконані у VI семестрі 2022 р. Куратор виставки – старший викладач кафедри дизайну Артеменко Ганна Олександрівна.
Кафедра дизайну КНУБА не могла не відреагувати на воєнні події в державі, таким чином було запропоновано студентам 3 курсу (групи ДН-33, ДН-34) з навчальної дисципліни “Живопис” в програмному завданні “стилізація портрета людини” відтворити власні креативні думки, враховуючи сьогодення.
Творчі живописні роботи груп ДН-33 та ДН-34 виявили внутрішній світ майбутніх дизайнерів України, їх мрії та сподівання.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд1-15-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд2-9-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд3-7-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд4-7-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд5-6-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд6-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд7-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд8-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд9-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд10-4-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд11-4-842x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд12-5-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд13-4-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд14-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд15-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд16-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд17-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд18-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд19-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд20-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд21-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд23-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд22-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд25-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд26.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд23-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд28-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд24-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд25-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд26-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд27-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд28-2-790x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд29-1-768x1024.jpg)