Навчальна дизайнерська практика студентів 3 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (2021)

В період з 15 червня по 5 липня відбулася навчальна дизайнерська практика студентів 3 курсу спеціальності 022 «Дизайн».
Керівниками практики – доцентом кафедри дизайну Прокоповим О.В., доцентом кафедри дизайну Щегловим С.П. та старшим викладачем кафедри дизайну Шапаренко О.М. – організовано низку професійних ознайомчих зустрічей та екскурсій для студентів. В рамках практики відбулися зустрічі зі стейкхолдерами – представниками вітчизняних меблевих виробництв та торговельних компаній в галузі інтер’єрних рішень.
Студенти відвідали салон та виробництво одного з лідерів вітчизняного ринку у виробництві меблів фірми «Енран», де мали можливість ознайомитися з процесом виготовлення меблів, розумінням етапів роботи дизайнера на виробництві, що є важливою частиною навчального процесу для спеціальності 022 «Дизайн».

Екскурсія до салону інтер’єрних рішень преміум-класу «Davis Casa» дозволила студентам ознайомитися зі зразками класики дизайну, побачити перспективи України на цьому ринку, а також дізналися про особливості роботи дизайнера під час формування та наповнення інтер’єру.

Відвідування салону компанії «Агромат» ознайомило студентів з ринком сантехніки та декору, ними було прослухано лекцію щодо тонкощів роботи з матеріалами для ванних кімнат.

Всі заходи дозволили студентам зрозуміти місце та роль дизайнера в процесі проєктування та формування середовища, близько ознайомитися з виробничими процесами і набути мотивації для подальшого свого професійного розвитку.
Дякуємо представникам фірм «Енран», «Davis Casa» та «Агромат» за теплу зустріч та допомогу в організації практики студентів КНУБА і сподіваємося на подальшу співпрацю!