БАКАЛАВР 2021 – КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АРХІТЕКТУРІ – ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРНИЙ – КНУБА

Бакалавр 2021 – Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури – факультет Архітектурний – кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі

Дорогі наші бакалаври – випускники архітектурного факультету КНУБА!

Ректорат, деканат та викладачі кафедри Інформаційних технологій в архітектурі, щиро вітають випускників 2021 освітнього ступеня «бакалавр» з отриманням базової вищої освіти, зичить всім успіхів, здійснення мрій, професійного зростання та запрошують продовжити навчання в університеті за освітнім ступенем «магістр»!

Вітаємо вас з успішним завершенням важливого етапу життя та висловлюємо сподівання, що ви продовжите навчання в найкращому університеті України – Київському національному університеті будівництва і архітектури!

Кваліфікацію Бакалавр Архітектури здобули:

• БАБИЧ Ігор Сергійович
  • МОХАМЕД Ібрахим
  • ГІЕВОН Цир Джастин Феллер
  • МОХАМЕД Бутебен Шуаіб

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищих вершин у вашому житті! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Віримо у вас, дорогі наші бакалаври! ВІТАЄМО!

Наведемо кращі дипломні проєкти (кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі «Бакалавр – 2021»)

САМАЙДА Антон Віталійович

ЦИКАЛ Владислав Юрійович