КРУГЛИЙ СТІЛ З АРХІТЕКТОРОМ ФІКРЕТОМ ЗЕНДЕЛІ (ШВЕЙЦАРІЯ)

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та партнери з Allbau Software GMBH провели Круглий Стіл з Архітектором, ВІМ-фахівцем та власником проєктного бюро – ФІКРЕТОМ ЗЕНДЕЛІ (ШВЕЙЦАРІЯ)

17 вересня 2021 року о 15:20, в Музеї КНУБА

КНУБА та партнери з Allbau Software GMBH провели Круглий Стіл з Архітектором, ВІМ- фахівцем та власником проєктного бюро – ФІКРЕТОМ ЗЕНДЕЛІ (ШВЕЙЦАРІЯ). Студенти, викладачі та гості провели круглий стіл та дізналися про досвід проєктної діяльності в Швейцарії та застосування ВІМ від Європейської проєктної школи.
Круглий стіл про роботу архітектурного бюро ФІКРЕТА ЗЕНДЕЛІ, орієнтоване на філософію: Клієнти, Команда, Соціальна відповідальність, показав актуальність нового мислення та відповідальне ставлення до створення нового середовища проживання людини. Використання ВІМ та паспортизація об’єктів будівництва дозволяє значно спростити експлуатацію будівельного об’єкта та скоротити поточні витрати на утримання споруди в належному стані.

Студенти КНУБА отримали інформацію про принципи роботи архітектурних бюро Європейського Союзу та актуальність використання ВІМ на всіх рівнях та масштабах об’єктів архітектурно-будівельної галузі. Пан Фікрет передав студентам контакти та запропонував активізувати міждисциплінарну роботу.

Фото для історії про візит до КНУБА, Україна
Самі віддані слухачі
Робочий процес та менеджмент в проєктуванні як частка процесів ВІМ, Смирнов Юрій Allbau Software GMBH
Круглий стіл, питання та відповіді
Чекаємо на подальшу плідну співпрацю!

Матеріал підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)