МАГІСТР 2021 – КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АРХІТЕКТУРІ – КНУБА

Магістр 2021 – Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури – факультет Архітектурний – кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі

Весною 2021 року відбувся захист магістерських робіт студентів кафедри ІТА

Вітаємо всіх студентів та викладачів з цією подією. Попри на незвичні та важки умови роботи над магістерською роботою, в яких опинилась вища школа України в цьому році, зокрема наш університет, всі здобувачі і їх наукові керівники плідно працювали і, як наслідок, отримали гарний результат. Всі наукові роботи успішно захистилися, а їх виконавці отримали високі оцінки та науковий ступінь магістра.

Вітаємо МАГІСТРІВ АРХІТЕКТУРИ кафедри ІТА!

За результатами проведеної роботи можна сказати, що заявлений 17 років тому, науковий напрямок кафедри «Моделювання і прогнозування процесів і явищ в архітектурі» все більше набирає обертів та успішно розвивається. В наукових дослідженнях студенти кафедри використовують сучасні методи, залучають здобутки сумісних з архітектурою досліджень в галузі інформаційних технологій, проводять власні соціологічні опитування, впроваджують теоретичні знання з психології, урбаністики, екології, новітньої технології і таке інше. Такий підхід дозволяє актуалізувати низку проблем в сучасній архітектурі та містобудуванні, а застосування новітніх методів моделювання та прогнозування процесів дозволяє виявляти нові принципи та розробляти прийоми формування архітектурних об’єктів різного рівня складності та наповненості. Вже майже традицією кафедри стало формулювання нових і актуальних тем, які потребують проведення обґрунтованих наукових досліджень.

Магістри архітектури, випускники кафедри інформаційних технологій в архітектурі:

БОЙКО Вікторія АнатоліївнаПринципи та прийоми організації відновлювано-реінтеграційних просторів для безхатченківЯблонська Г.Д. к.арх., проф.
ВИШНЕВЕЦЬКА Анна ВасилівнаПрийоми трансформації сучасних музейних просторів з урахуванням соціокультурного чинникаЯблонська Г.Д. к.арх., проф.
ВИШНЕВСЬКА Катерина ВалеріївнаПринципи та прийоми архітектурно- просторової модернізації багатофункціональних спортивних спорудСазонов К.О. д.т.н., проф.;
Михайленко А.В. к.арх., доц.
ГАТІЛОВ Олександр ОлександровичПрийоми формування енергоефективної архітектури висотних будівельКузьміна Г.В. к.арх., доц.
ДИМКАР Світозар-Іван ВолодимировичПринципи архітектурно-функціональної організації технопарківТовбич В.В. д.арх., проф.
ДРІБАС Римма ОлегівнаПрийоми функціонально-просторової організації підприємств рециклінгуКозакова О.М. к.арх., доц.
ДЯЧОК Владислав АнатолійовичПринципи і прийоми рефункціоналізації громадських та промислових об’єктівМихальченко С.В., доц.
КВІЦИНСЬКА Софія ОлексіївнаПринципи і прийоми формування закладів вищої архітектурної освітиКовальчук К.К. к.арх., доц.;
Стецюк І.І. к.арх., доц.
КІЛЬОВА Юлія ВікторівнаПрийоми образного формування архітектурного середовища засобами світлаТовбич В.В. д.арх., проф.
КІНДРАСЬ Марина ОлександрівнаПринципи архітектурної організації сучасних коворкінг-центрівКовальчук К.К. к.арх., доц.;
Стецюк І.І. к.арх., доц.
КОВАЛЬ Олександра ВалентинівнаПрийоми архітектурної організації будівель – вставок в історичній забудові містЛещенко Н.А. д.арх., доц.
МІТІНА Дар’я АндріївнаПринципи і прийоми архітектурно-функціональних рішень транспортно-пересадочних вузлівСемикіна О.В. к.арх., доц.
МОЛЧАНОВА Тетяна ОлександрівнаПрийоми архітектурної взаємодії людини з природоюКозакова О.М. к.арх., доц.
МОМОТ Анна МихайлівнаПринципи та прийоми реконструкції пожежних депо ХХ століттяКовальчук К.К. к.арх., доц.;
Стецюк І.І. к.арх., доц.
САЛЬНИК Богдана ПавлівнаПрийоми реновації масової житлової забудови другої половини ХХ століттяЛещенко Н.А. д.арх., доц.
СВИРИДОВА Дар’я ОлексіївнаПринципи та прийоми архітектурної організації шкільних просторів на основі сучасних педагогічних теорійКузьміна Г.В. к.арх., доц.
СКУРАТІВСЬКА Вікторія ЮріївнаПринципи і прийоми архітектурної організації аеровокзальних комплексів для лоукостів і чартерівСемикіна О.В. к.арх., доц.
ХАЛЯВИЦЬКА Наталія ЮріївнаПринципи підвищення атрактивності міських площКовальчук К.К. к.арх., доц.;
Стецюк І.І. к.арх., доц.
ШЕВЧЕНКО Софія ОлександрівнаПринципи і прийоми формування культурно-просвітницьких комплексівКозакова О.М. к.арх., доц.
РОШ Дар’я МаксимівнаСоціально-економічні та містобудівні аспекти реновації масової житлової забудовиКовальчук К.К. к.арх., доц.
МАРТИНЕНКО Євгеній МихайловичМодульна архітектура як засіб формування адаптивного житлаТовбич В.В. д.арх., проф.;
Аранчій Д.О. асист.

Захист магістерських робіт відбувалися в On-line режимі, Кожний студент підготував презентацію своєї роботи, яку супроводжував змістовною доповіддю, а потім відповідав на запитання членів Державної Екзаменаційної Комісії.

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, добробуту, нових здобутків, наукових і творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищих вершин у вашому житті! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Віримо у вас, дорогі наші магістри!

ВИ – НАЙКРАЩІ, І ВИ ТОГО ВАРТІ!

Наведемо кращі дипломні проєкти (кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі «Магістр – 2021»)

ДЯЧОК Владислав Анатолійович

ХАЛЯВИЦЬКА Наталія Юріївна