Відкрита лекція з студентами першого курсу архітектурного факультету та стейкхолдерами від Autodesk (MUK)

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та партнери Autodesk (MUK) провели відкриту лекцію для студентів першого курсу

Відкрита лекція проходила в online режимі, на лекції були присутні студенти першого курсу архітектурного факультету, де дізналися про найновіші тенденції та напрями в інформаційному забезпеченні діяльності архітектора та дизайнера, найкращі світові практики та досвід.

Інформаційна підтримка партнерів з Autodesk (MUK) дозволила студентам та викладачам КНУБА стати учасниками та долучитися в Україномовну Спільноту Autodesk! Очільником спільноти саме і є наш стейкхолдер, Дмитро Мухін, фахівець з підтримки продуктів Autodesk компанії MUK (Київ, Україна), найцікавіше для початківців це підтримка, завдяки відкритої платформи «Запитайте експертів AEC (Architecture Engineering & Construction)» (від 30 вересня 2022)

Як отримати ліцензійну версію Autocad, Revit, 3Dmax тощо, для студентів та викладачів КНУБА, щоб розуміти весь процес налаштування програмного забезпечення, реєстрації акаунту для освітніх цілей, процес встановлення продуктів Autodesk на ПК Windows і Mac. Ми поцікавились про Autodesk University 2022 (Best of AU 2022 Awards: Top-Rated Classes and Speakers) та участь Українських компаній в співпраці з Autodesk.

Студенти заздалегідь надіслали питання до спікера, пан Дмитро Мухін відповів на всі питання, відбулася активна та плідна дискусія.

Куратор Autodesk vs KNUBA:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)

Матеріал підготовлено:
Engineer for Autodesk Manufacturing solutions at Autodesk VAD у Група компаній МУК, Creator у Inventor In Ukraine, очільник Україномовної Спільноти Autodesk – Мухін Дмитро