Відкрита лекція з студентами першого курсу архітектурного факультету та стейкхолдерами ASKansulting (UKRAINE) Олександр КАНІВЕЦЬ

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та партнери ASKansulting (UKRAINE) провели відкриту лекцію для студентів першого курсу

Відкрита лекція зі студентами першого курсу архітектурного факультету КНУБА проходила в online форматі та стейкхолдерами від ASKansulting (UKRAINE), Олександр Канівець.

Досвід та впровадження ВІМ в Україні, підтримка партнерів з ASKansulting дозволила студентам та викладачам КНУБА осягнути проблематику переходу на сучасні інформаційні технології, стати учасниками та долучитися в Україномовну Спільноту Autodesk! Наш спікер стояв на передових ланках впровадження ВІМ з продуктами Autodesk з 2005 року, а особливо становлення продукту Revit, як універсальної платформи для AEC.

Студенти дізналися про впровадження ВІМ в Україні, громадську спілку Ukrainian BIM community, Закон щодо впровадження ВІМ- технологій у будівництві.

Про компанію та розробки для Autodesk.

Про лазерне сканування та фотограмметрію.

Про проєкти та досвіт співпраці з замовниками з Європейського Союзу.

Портфоліо проєктів за вимогами закордонних замовників.

Про технічні засоби та програмне забезпечення.

Окремо було приділено увагу навчальним курсам по Revit, надана реєстраційна форма для доступу до лекцій, курсів та бібліотек по Autodesk Revit – https://forms.office.com/e/51rZLdZxbD

Студенти взяли участь в обговоренні питань вивчення актуальних додатків для проєктування та можливостей стажування в компанії ASkansulting, визначення рівня користувача Revit.

Студенти зацікавилися та поставили питання щодо навчання та отримання сертифіката Autodesk від навчального центру ASKansulting, пан Олександр Канівець відповів на питання про навчальні програми та як проходить екзамен на отримання сертифіката.

Куратор ASKansulting vs KNUBA:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)

Матеріал підготовлено:
CEO ASKansulting, Autodesk Authorized Instructor, Autodesk BIM Evangelist – Канівець Олександр