МАГІСТР 2022 – КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АРХІТЕКТУРІ – КНУБА

Магістр 2022 – Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури – факультет Архітектурний – кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі

Навесні 26 травня 2022 року відбувся захист магістерських робіт студентів кафедри ІТА

Вітаємо всіх студентів та викладачів з цією подією. Незважаючи на війну та важки умови роботи над магістерською роботою, в яких опинились студенти та викладачі університету, всі здобувачі і їх наукові керівники кафедри всі наукові роботи були успішно захищені, а їх виконавці отримали високі оцінки та науковий ступінь магістра.

Вітаємо МАГІСТРІВ АРХІТЕКТУРИ кафедри ІТА!

За результатами проведеної роботи можна сказати, що заявлений 2017 років тому науковий напрямок кафедри «Моделювання і прогнозування процесів і явищ в архітектурі» все більше набирає обертів та успішно розвивається. В наукових дослідженнях студенти кафедри використовують сучасні методи, залучають здобутки сумісних з архітектурою досліджень в галузі інформаційних технологій, проводять власні соціологічні опитування, впроваджують теоретичні знання з психології, урбаністики, екології, новітньої технології і таке інше. Такий підхід дозволяє актуалізувати низку проблем в сучасній архітектурі та містобудуванні, а застосування новітніх методів моделювання та прогнозування процесів дозволяє виявляти нові принципи та розробляти методи формування архітектурних об’єктів різного рівня складності та наповненості. Вже майже традицією кафедри стало формулювання нових і актуальних тем, які потребують проведення обґрунтованих наукових досліджень.

Наведемо кращі дипломні проєкти (кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі «Магістр – 2022»)

БЕССАРАБ Олександр Андрійович

КУДІНА Ірина Володимирівна