Іванова Лариса Сергіївна

📧 ivanova.ls@knuba.edu.ua 

 


Працює викладачем в вищих навчальних закладах (КІБІ, КНУБА) з 01.09.1990 року до теперішнього часу. На посаді доцента – з 6.05.1993р. Станом на 2021 рок загальний стаж науково-педагогічного працівника – 26 років.
Викладає дисципліни: Нарисна геометрія,
Проектна Графіка, Інженерна графіка, Комп’ютерна графіка, Інформаційні процеси в архітектурі, Організаційна складова архітектурної діяльності, Менеджмент архітектурної діяльності. Розробила та адаптувала курс «The theory of engineering drawing» англійською мовою.
Керівник наукового студентського гуртка «Геометрія і всесвіт».

Вища освіта – Київський інженерно-будівельний інститут, 1982 р., факультет – Промислове та цивільне будівництво, кваліфікація – Інженер-будівельник.
В 1987 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.01.01. «Моделювання раціональних форм тканинних, сітчастих і комбінованих покриттів чисельними методами». Розроблено та втілено у виробництво систему автоматизованого розрахунку та формоутворення вантових та тентових оболонок.
Напрями наукових досліджень: Аналіз статистичних даних, інваріантних до класу задач, на базі апарату дискретного геометричного моделювання. Комунікативний простір в архітектурі.

Станом на 2021 рік загальний стаж практичної роботи за фахом, спрямованої на створення об’єктів будівництва та архітектури – 25 років: провідний інженер, головний спеціаліст, ГІП, ГАП, керівник архітектурно-проектної компанії.
Приймала участь у створенні більш ніж 200 архітектурно-будівельних проектів у складі колективу, в т.ч. 6 проектів особисто автора.
У 2004 році нагороджена дипломом огляд-конкурсу «Премія національної спілки архітекторів України».
Розроблено рекомендації щодо влаштування інфраструктури яхтових комплексів. Ці рекомендації застосовано у будівництві 9 яхтклубів м. Києва (Київська область), м. Дніпро, м. Вишгород. Є патент на корисну модель несамохідного нафтоналивного бункеровщика.
Розроблено рекомендації до проектування автозаправних комплексів, які впроваджено для проектування більш ніж 60 автозаправних комплексів України.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram