Чубарев Антон Глібович

Тел.: (044) 241-54-21, внутр. 4-21. Кімната 164. E-mail: chubariev.ah@knuba.edu.ua.

Освіта

В 2015 р. здобув ступінь бакалавра з відзнакою в Київському національному університеті будівництва і архітектури, за спеціальністю “Будівництво”.
В 2016 р. здобув ступінь магістра з відзнакою в Київському Національному університеті будівництва і архітектури, за спеціальністю “Промислове і цивільне будівництво”.
2018-2021 р. аспірант кафедри опору матеріалів під керівництвом доц. Кошевого О. П.

Загальна інформація

З 2018 р. працює в КНУБА на посадах асистента, завідувача механічної лабораторії.

Перелік навчальних дисциплін

Курс «Опір матеріалів» для спеціальності ПЦБ, ПЦБс
Курс «Основи теорії споруд» для спеціальності АРХ
Курс лабораторних робіт для всіх спеціальностей

Напрями наукової діяльності

Наукові дослідження присвячені дослідженню використання узагальненого метода прямих в просторових задачах термопружності.
В співавторстві з викладачами та аспірантами кафедри видано 7 наукових праць.

Кваліфікаційний сертифікат

ДОСЯГНЕННЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Публікації

1. Чибіряков В. К., Станкевич А. М., Кошевий О. П., Левківський Д. В., Краснеєва А. О., Пошивач Д. В., Сович Ю. В., Чубарев А. Г., Шорін О. А., Янсонс М. О. Модифікований метод прямих, алгоритм його застосування, можливості та перспективи // Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. – Вип. 70. – К.: КНУБА, 2019. – С. 595-616.

2. Чибіряков В. К., Станкевич А. М., Кошевий О. П., Левківський Д. В., Краснеєва А. О., Пошивач Д. В., Сович Ю. В., Чубарев А. Г., Шорін О. А., Янсонс М. О. Чисельна реалізація модифікованого методу прямих // Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. – Вип. 74. – К.: КНУБА, 2020. – С. 341-359.

3. Чибіряков В. К., Кошевий О. П., Чубарев А. Г. Про один алгоритм для розв’язування задач термопружності на основі узагальненого метода прямих // BUILD-MASTER-CLASS-2018: Proceedings of international scientific-practical conference of young scientists. «Видавництво Ліра-К». – К.: КНУБА, 2018. – С. 190-191.

4. Чубарев А. Г. Про застосування модифікованого метода прямих в задачах термопружності нетонких пластин // Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. – Вип. 80. – К.: КНУБА, 2022. – С. 486-498.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram