ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У суботу, 6 квітня 2019 року, у нашому університеті відбувся День відкритих дверей, в якому взяли активну участь викладачі кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Є.Є. Шабала та В.В. Клюєва, а також студент групи КСМ-21 Артем Приходько, який виконує обов’язки голови ради студентського самоврядування ФАІТ.

Бажаючі ознайомитися зі спеціальностями факультету мали можливість отримати кваліфіковану консультацію як від викладачів, так і від студентського активу факультету. Після офіційно-концертної програми у комп’ютерному класі кафедри прикладної математики та інформаційних технологій проектування заступником декана Л.Г. Соболевською було проведено презентацію
спеціальностей ФАІТ, яку доповнила доцент кафедри Є.Є. Шабала інформацією про лабораторію GameHub та гурток з Web-програмування.

Приємно відмітити, що на зустріч прийшли школярі з батьками, які цікавилися спеціальностями «Комп’ютерні системи та мережі», «Кібербезпека», комп’ютерними спеціальностями взагалі. Сподіваємося, що цей захід допоможе визначитися майбутнім абітурієнтам в обранні спеціальності і наш факультет поповниться рядами хороших студентів.