НА КАФЕДРІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ РОБОТОДАВЦІВ (ПАНЕЛЬ ІТ)

23 квітня 2019 р. в рамках загальноуніверситетського Форуму роботодавців (Панель ІТ) на кафедру кібербезпеки та комп’ютерної інженерії завітали представники компаній – лідерів ІТ-ринку, таких як ТОВ “Октава Кіберзахист”, ТОВ “Sysytem Group”, ТОВ “СВІТ ІТ”, Група Компаній МУК та президент Української Федерації індустрії безпеки, з якою кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії співпрацює з часу створення. Крім розповідей про свої компанії, доповідачі розказали про можливості працевлаштування, програми стажування, тенденції ІТ-ринку загалом та ІТ- ринку праці, зокрема. Також з виступу представника Генштабу ЗСУ студенти дізналися про напрацювання військових ІТ-шників та про можливі шляхи співпраці військових та ІТ галузі. Представник компанії Cisco вручив студентам сертифікати про навчання в рамках Академії Cisco, яка розгорнута на кафедрі  кібербезпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА.