ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ЗАПРОШУЄМО ДО ВСТУПУ!

Шановні абітурієнти !

На сьогодні будівельна галузь є двигуном економіки України. Активно впроваджуються новітні технології, такі як “розумний будинок”, “розумне місто”, інтернет речей та ін., які передбачають застосування комп’ютерних систем та мереж та  захист інформації, яка циркулює в цих мережах. Кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії створена в Київському національному університеті будівництва і архітектури 1 лютого 2017 р. з метою підготовки спеціалістів в галузях безпеки інформаційних і комунікаційних систем та комп’ютерних систем і мереж.

Якщо простіше, то спеціальності  123 – Комп’ютерна інженерія та 125 – Кібербезпека зараз в тренді. Кафедра співпрацює з Українською федерацією індустрії безпеки (http://ufib.com.ua), Асоціацією ІТ Україна (https://itukraine.org.ua), провідними компаніями, що активно працюють в галузі безпеки інформаційних технологій та захисту інформації.  На кафедрі  розгорнута мережна академія Cisco, cтуденти отримують сертифікати Cisco (https://www.cisco.com/c/ru_ua/index.html), які високо цінуються роботодавцями.

Студенти під час навчання розподіляються на виробничу практику до таких підприємств, що надає їм можливість проявити себе та в подальшому відкриває шлях до працевлаштування. А це основне, до чого ви прагнете.

То ж запрошуємо Вас до вступу за профілем кафедри КБКІ.

 

З повагою,
завідувач кафедри кібербезпеки
та комп’ютерної інженерії
д.т.н., проф.                                                                              Ю.І. Хлапонін

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram