ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ

4 грудня Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) проводило чергові щорічні вибори Комісії ТЧХУ з питань розвитку волонтерства та молодіжної політики з використанням програмного забезпечення – захищеної від фальсифікацій та зламу системи електронного таємного онлайн-голосування, розробленого під керівництвом доцента кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії В.М. Вишнякова.

Товариство Червоного Хреста України засвідчує своє цілковите задоволення якістю наданих вищезазначеними розробниками послуг і констатує відсутність зі свого боку претензій чи зауважень до їхньої роботи.

Лист ТЧХУ (вкладка).

Констатуємо, що з використанням вказаної системи проводились голосування на засіданнях Вченої ради КНУБА, спецрад КНУБА,  вибори студентів до РСС у КНУБА та НТУУ КПІ.

Про впровадження системи електронного голосування тут:

Запрошуємо нових користувачів системи!

Ел голосування ЧХ_укр

Ел голосування ЧХ_англ