“ВЕСНЯНИЙ БУТКАМП ІНСТРУКТОРІВ АКАДЕМІЙ CISCO”

17-18 квітня в Києві компанія Cisco провела конференцію “Весняний буткамп інструкторів академій Cisco” та святкування 20-річчя української спільноти академій Cisco. За період існування академій в Україні було підготовлено 130 тис. фахівців в галузі телекомунікацій. У заході взяли участь представники більшості мережних академій Cisco, які функціонують в Україні, зокрема представники мережної академії, яка розгорнута на кафедрі кібербезпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА. В конференції прийняли участь завідувач кафедри КБКІ, керівник академії в КНУБА проф. Хлапонін Ю.І., а також професор кафедри Сєлюков О.В. та старший викладач Рудніцька О.В., які в даний час проходять навчання за програмою підготовки інструкторів CCNA Cisco. З вітальним словом до гостей конференції звернулися менеджер корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Азербайджані Олена Домотенко (на знімку в центрі), регіональний менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в країнах Європи, СНД та в Ізраїлі Карстен Сімонс (Karsten Simons). У ході заходу спеціалістами Cisco були проведені сесії для викладачів університетів, майстер-класи з нових продуктів та технологій.