VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “TRANSFER OF INNOVATIVETECHNOLOGIES 2020”

20-21 травня 2020 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася VI міжнародна науково-практична конференція “Transfer of InnovativeTechnologies 2020”, присвячена 90-річчю КНУБА. У форумі прийняло участь 133 учасника, у тому числі 8 іноземних фахівців із Польщі, Китаю, Австралії, Іраку, Лівії.

Кафедра КБКІ організувала інформаційний та адміністративний супровід конференції дистанційно на платформі Cisco Webex, використовуючи можливості Академії Сisco, яка розгорнута на кафедрі. Професор Хлапонін Ю.І. є заступником голови організаційного комітету, старший викладач Рудніцька О.В. – адміністратором конференції, вона, як адміністратор ресурсу knuba.webex.com в КНУБА від Сisco забезпечила безперебійну роботу секцій. Зроблено близько 90 скрінів та записано біля 6 годин відео про роботу конференції.

З доповідями виступили Хлапонін Ю.І. (Цифровізація освіти. Досвід КНУБА), Рудніцька О.В. (доповіла результати дисертаційного дослідження “Інформаційна технологія побудови адаптивної системи неперервної освіти для смарт індустрій”), Сєлюков О.В., Хлапонін Ю.І. (Застосування смарт-технологій в будівництві), а також студенти Анна Кемпф (Створення мобільного додатку на базі Аndroid, керівник Хлапонін Ю.І), Володимир Божко (Системи діагностики та управління безпекою автотранспорту) та Олександр Бєлов (Застосування навчально-методичної платформи для інженерних спеціальностей), керівник Делембовський М.М.  Подала тези доповідей Ольга Неліпа (Модуль багатофакторної оцінки очікуваного збитку активу в системі управління ризиками, керівник Ізмайлова О.В.). Учасники отримали сертифікати, Анна Кемпф ще подяку, а  Олена Рудніцька стала переможцем конкурсу 2020 року в категорії Інноваційний проект.

Опубліковано Збірник матеріалів VI міжнародної науково-практичної конференції “Transfer of Innovative Technologies 2020”, який розміщено на сайтах https://tit-conference.jimdofree.com, КНУБА http://library.knuba.edu.ua/node/37841, Національної бібліотеки України імені В.Вернадського та ін.