ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ КАФЕДРИ КБКІ З ВРУЧЕННЯМ ДИПЛОМА БАКАЛАВРА!

Вітаємо студентів 4 курсу з врученням диплома БАКАЛАВРА!

18 – 21.06.2019 року на кафедрі кібербезпеки та комп’ютерної інженерії відбувся захист бакалаврських дипломних робіт з напрямів підготовки 6.050102 “Комп’ютерна інженерія” та 6.170101 “Безпека інформаційних і комунікаційних систем”.

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищої вершини у вашому житті! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити!

Випускникам-бакалаврам пропонуємо зробити наступний крок і перейти на другий рівень вищої освіти та  запрошуємо на вступну кампанію до магістратури.