ВІТАЄМО СТУДЕНТКУ КАФЕДРИ, ЯКА ПРОЙШЛА ВІДБІР «НАСІННЯ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО» ВІД #HUAWEIUKRAINE

В рамках освітньої програми «Насіння для майбутнього» від #HuaweiUkraine успішно завершився відбір учасників, які 19 жовтня відправились у двотижневу поїздку до КНР. Вітаємо з перемогою 10 щасливчиків, серед яких – Марія Слабковська, студентка 2 курсу магістратури, спеціальність 125 Кібербепека. Слабковська Марія – студентка другого курсу магістратури Київського національного університету архітектури і будівництва за спеціальністю 125 «Кібербезпека». Під час навчання у КНУБА брала участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах та наукових конференціях, була переможницею всеукраїнської та міжнародної олімпіад з кібербезпеки 2017-2018 років.

Конкурс проводився серед усіх українських закладів вищої освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Головними критеріями відбору були знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж, високі досягнення у навчанні, володіння англійською мовою, активна участь у громадському житті та науковій роботі.
Більше про проект Huawei читайте тут – https://tinyurl.com/y5b6puny

Як повідомляється на сайті Huawei.соm, проект «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) компанія Huawei реалізує з 2008 року. За цей період в ньому взяли участь понад 3600 студентів із 108 країн. Для Європи проект стартував у 2011 році, для України – у 2016 році, та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Проект передбачає відвідування Пекіну та Шеньчженю у жовтні-листопаді 2019 р. за рахунок компанії “Хуавей Україна”.