ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ МАГІСТРАТУРИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ КСМ ТА БІКС
Вітаємо випускників кафедри по спеціальностям 125 Кібербезпека та 123 Комп’ютерна інженерія, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищої вершини у вашому житті! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити!
![Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_1](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_1-500x380.jpg)
![Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_2](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_2-500x380.jpg)
![Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_3](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_3-500x380.jpg)
![Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_4](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_4-500x380.jpg)
![Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_5](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Випуск.Магістр.КСМ-БІКС_5-500x380.jpg)