ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКОМ КИЇВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ КІБЕРПОЛІЦІЇ
24.11.20 декан ФАІТ Русан І.В., заступник декана Терентьєв О.О. та завідувач кафедри Хлапонін Ю.І. провели зустріч з представником Київського управління кіберполіції з метою залучення студентів для проходження практики. Студенти групи БІКС-41 Турчанінова, Рохварг, Сторожук та Драгунов наступного дня відвідали управління та пройшли співбесіду. Сподіваємось на плідну співпрацю!
![Зустріч з представниками кіберполіції_фото2](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Зустріч-з-представниками-кіберполіції_фото2-500x380.jpg)
![Зустріч з представниками кіберполіції](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Зустріч-з-представниками-кіберполіції-500x380.jpg)