Cisco, йдучи з росії, “фізично знищила” своє обладнання

За даними ТАРС, виробник мережного обладнання та програмних продуктів компанія Cisco Systems у січні цього року «фізично знищила» свої матеріально-виробничі запаси в росії на суму 1,86 млрд рублів. Це рішення було ухвалено ще в серпні 2022 року через припинення продажів, припинення дії ліцензій та послуг Cisco у росії, а також неможливість реекспорту. В основному було знищено запчастини, проте під ніж потрапило і саме IT-обладнання, що підтверджується у бухгалтерській звітності компанії.

“Матеріально-виробничі запаси були фізично знищені в січні 2023 року, у зв’язку з чим станом на 31 грудня 2022 року було нараховано резерв під зниження вартості в повній сумі вартості запасів – 1,864 млрд рублів”, – йдеться в документах.

Крім того, було знищено основні засоби російського підрозділу на 1 млн рублів, що включають транспортні засоби, офісні меблі та техніку, а також демонстраційне обладнання.

“Cisco Systems” розірвала більшість трудових договорів зі своїми співробітниками за згодою сторін. Загальна сума виплат становила близько 190 млн рублів. Наприкінці 2022 року чисельність компанії становила п’ять осіб проти 60 станом на кінець 2021 року.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram