Кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії (КБКІ)

Завідувач кафедри: д.т.н., професор Хлапонін Юрій Іванович

Кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії створена в Київському національному університеті будівництва і архітектури 1 лютого 2017 р. з метою підготовки спеціалістів в галузях безпеки інформаційних і комунікаційних систем та комп’ютерних систем і мереж.

Кафедра забезпечує підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальностями: 125 – Кібербезпека та 123 – Комп’ютерна інженерія. На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі: 4 доктори технічних наук та 7 кандидатів технічних наук.

Нова кафедра з моменту створення 01.02.2017 року співпрацює з Українською федерацією індустрії безпекиАсоціацією “ІТ Україна” (посилання на договір), провідними компаніями, що активно працюють в галузі безпеки інформаційних технологій та захисту інформації. Результатом такої співпраці є створення навчального центру -лабораторії для забезпечення можливості розширення навчальних програм актуальними практиками, пов’язаними з проектуванням, розробленням, впровадженням та обслуговуванням сучасних рішень у сфері безпеки.

Кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії має Угоди з закордонними Університетами, що дозволяє студенту отримати подвійний диплом. Кафедра співпрацює з Департаментом кіберполіції України, де студенти можуть проходити практику.

Контакти:

Завідувач кафедри –  д.т.н., професор Хлапонін Ю.І., к. 361
Вчений секретар кафедри – Шабала Є.Є., к. 361
Секретар кафедри –  к. 361, тел. 244-96-45, вн. тел. 245

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram