ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

16 вересня 2023 року кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, а саме завідувач  кафедри, д.т.н, професор Хлапонін Юрій Іванович та к.т.н., доцент Шабала Євгенія Євгенівна провели профорієнтаційну екскурсію для майбутніх абітурієнтів.

Викладачі провели змістовні та цікаві бесіди зі вступниками та батьками щодо переліку спеціальностей, працевлаштування, а також  переваг здобуття професійної освіти саме в КНУБА.

Завідувач кафедри Хлапонін Ю.І. розповів про актуальність спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека», наявність профільних лабораторій кафедри, оснащених сучасним обладнанням, необхідним для отримання практичного досвіду студентів, міжнародне співробітництво кафедри з провідними начальними закладами, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики в найвідоміших компаніях в галузі кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, співпрацю з роботодавцями, можливість проходження навчання студентами в компанії Cisco, яка є світовим лідером у сфері ІТ та мереж. Відвідувачі екскурсії із задоволенням спілкувалися та задавали питання, які їх цікавили.

Доцент Шабала Є.Є. ознайомила абітурієнтів з форматом навчання, структурою університету, організацією безпеки під час навчання, студентське життя, гуртки, культурно-масові заходи, тощо.

Під час зустрічі гості отримали багато корисної інформації, яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram