Участь в профорієнтаційному заходу “День кар’єри” в смт. Баришівка

26.02.2020 року кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії факультету автоматизації та інформаційних технологій КНУБА взяла участь у профорієнтаційному заході «День кар’єри» для 9-11 клacів, який відбувся в Баришівському центрі позашкільного розвитку.

У заході взяли участь представники 12 закладів освіти (8 ЗВО та 4 коледжі) та близько 150 школярів.  Професор Хлапонін Ю.І. розповів про університет, його навчальні програми та перспективи працевлаштування, а студенти 2 курсу спеціальності кібербезпека  Олександр Ананьєв та Євген Скиба – про студентське життя очима студентів.

Фотозвіт профорієнтаційного заходу “День кар’єри”:
Локація заходу:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.