ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ 6.05.2023 КАФЕДРА МОТП

У суботу, 6 травня, у Київському національному університеті будівництва і архітектури проводився День відкритих дверей. У заході прийняли участь як викладачі так і здобувачі різних факультетів університету. Від кафедри машин і обладнання технологічних процесів участь у заході прийняли Іван Назаренко, Олег Дєдов, Ігор Косминський, Анатолій Свідерський та Олександр Дьяченко. У процесі плідних співбесід школярам і всім бажаючим було представлено переваги здобуття освіти за спеціальностями 131″Прикладна механіка”, 133 “Галузеве машинобудування” та спорідненими з ними спеціальностями , які представлені на факультеті автоматизації і інформаційних. Особлива вдячність здобувачам спеціальностей кібербезпека, прикладна механіка, комп’ютерна інженерія, галузеве машинобудування за участь і допомогу у проведенні профорієнтаційних заходів від факультету автоматизації і інформаційних технологій.