Міжнародна діяльність кафедри водопостачання та водовідведення.

Міжнародні договори, в яких приймає участь кафедра

Білостоцький технічний університет

Люблінська політехніка.

Сілезський технологічний університет.

Мічиганський технологічний університет.

Міжнародна співпраця і підвищення кваліфікації викладачів

Міжнародні поїздки наших викладачів:

Програма академічної мобільності:

студентка Петрик Уляни  з групи ВВ-31 приймає участь в програмі отримання подвійного диплому.

16 Жовтня, 2023 в рамках реалізації міжнародного проекту «Вода для майбутнього: сучасні стандарти відновлення водної інфраструктури» представники кафедри водопостачання та водовідведення професор Дупляк Олена та доцент Уряднікова Інга 12-13 жовтня прийняли участь у семінарі в місті Кошице (Словаччина). Метою заходу було обговорення разом зі словацькими колегами нових підходів до стандартизації в проектуванні та будівництві водогосподарської інфраструктури України для поступового переходу галузі на європейські стандарти.

Участь в міжнародній конференції (Іспанія) в березні 2023 року

За Європейською науковою програмою COST д.т.н., професор кафедри Кочетов Генадій Михайлович прийняв участь у Міжнародній конференції з зеленої хімії в Університеті Вальядолиду, Іспанія, на якій презентував роботу, яка виконана в КНУБА разом із  співробітниками КНУБА к.т.н. доцентом кафедри Самченком Дмитром Миколайовичем, Ластівкою Олесем, Деречею Дмитром.

Поїздка до Білостоцького технічного університету в рамках договору про співпрацю

У відповідності до робочого плану в травні 2018 року група студентів ВВ КНУБА відвідала Білостоцький технічний університет за програмою обміном студентів. Під час робочої поїздки студенти КНУБА пройшли ознайомчу практику на очисних спорудах міста Білосток, в лабораторіях БТУ (Білостоцький Технічний Університет) і прийняли участь у міжнародній конференції. Керівник групи- доцент Терновцев О.В.

Студенти кафедри під час проходження ознайомчої практики в 2019 році відвідали каналізаційні очисні споруди міста Білосток, попрацювали в лабораторії Білостоцького технічного університету, виступили на міжнародній конференції з 2 доповідями.

Керівник програми співробітництва між кафедрою ВВ КНУБА і Білостоцьким технічним університетом – доцент Терновцев О.В. приймав участь в оргкомітеті цієї міжнародної конференції.