Співпраця з вищими навчальними закладами, науковими установами та громадськими організаціями України. Кафедра водопостачання та водовідведення.

Співпраця з інститутом магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти та науки України

Співпраця з Державним підприємством “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства”

Співпраця з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління

Тематика лекцій в рамках курсу онлайн навчань для фахівців підприємств водоканалів України на 2024 р., які організувала асоціація “Укрводоканалекологія”

Участь в якості офіційного опонента на захисті докторської дисертації в Національному університеті водного господарства та природокористування. 2021 рік.
Проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу наукових студенських робіт. 2021 р.