МАЙСТЕР-КЛАС ПРОВІДНОГО ЕКСПЕРТА АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ПРАВНИКІВ З КОНСТИТУЦІЙНОГО ТА ВИБОРЧОГО ПРАВА МИКОЛИ МАРЧЕНКА

19 травня 2021 р. до КНУБА завітав к.ю.н., провідний експерт з конституційного та виборчого права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» Микола Марченко. Він провів для студентів, які навчаються за освітніми програмами «Будівельне та містобудівне право» та «Політичний менеджмент», майстер-клас на тему представництва у конституційному процесі. Сам п. Марченко кількаразово виступав представником при розгляді справ у КСУ. Тому для студентів був цікавим аналіз того, хто може бути суб’єктом конституційних подань та конституційних скарг, яким чином здійснюється їх розгляд, яким чином слід скласти конституційну скаргу, формувати аргументацію. Майстер-клас був корисним не лише студентам-юристам, а й політологам, адже, як зазначив М. Марченко, видатний правник В. Старосольський називав конституційне право політичним, а події навколо КСУ та розгляд ним справ є складовою політичних подій. Стрім майстер-класу здійснювався у Microsoft Teams, завдяки чому до заходу підключились заочники та деякі студенти денної форми, заняття у яких відбуваються онлайн.