ПРОФЕСІЙНА ІНТЕГРАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ – ВІДВІДИНИ МУЗЕЮ КНУБА, ВЕРЕСЕНЬ 2021

Соціалізація – процес, що ніколи не завершується. Як й перед іншими підрозділами КНУБА, перед викладачами кафедри політичних наук і права та студентами, випусковою по спеціальностях яких є кафедра, стоїть питання професійної інтеграції в середовище будівельного вишу. Цьому сприяє не лише навчальний та науковий, а й виховний, рекреаційний та інші процеси, які відбуваються в університеті.

15 вересня першокурсники, які навчаються за спеціальністю 052 «Політологія» (гр. ПМ-11) та 081 «Право» (гр. БМП-11), відвідали музей КНУБА. З історією університету студентів ознайомила директор музею Наталія Василівна Водзінська. Цікава екскурсія пройшла в теплій і дружній атмосфері. Студенти дізналися про ініціаторів створення навчального закладу, про досягнення та нагороди своєї альма-матері, про людей, які зробили значний внесок у розвиток наукових шкіл, у підготовку висококваліфікованих фахівців, зокрема Юрія Олександровича Вєтрова.

Директор розповіла також про історію створення наймолодшого факультету, на якому навчаються майбутні політологи та юристи – факультету урбаністики та просторового планування.

Наталія Василівна висловила вдячність завідувачу кафедри Є.В.Перегуді за наданий історичний матеріал, який допоміг зробити лекції про КНУБА більш змістовними та цікавими.

Кафедра політичних наук і права щиро бажає пані Наталії сил та натхнення для подальшого розвитку музею та дякує за професіоналізм, за відкрите і щире ставлення до відвідувачів музею.

Надія Гербут, к.п.н., доцент кафедри політичних наук і права

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram