УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ПРОЄКТІ ФОНДУ СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ ТА ФОНДУ ГАНСА ЗАЙДЕЛЯ

Студенти ФУПП, що навчаються за спеціальністю 052 «Політологія» (гр. ПМ-11, зПМ-11, ПМ-21, ПМ-31), прослухали першу лекцію нового модулю Курсу політичної освіти свідомого громадянина, що є спільним проєктом Фонду сприяння демократії та Фонду Ганса Зайделя в Україні. Лекція була присвячена питанням значення та функцій політичних партій в сучасному суспільстві. Після лекції студенти успішно виконали практичне завдання та підвели підсумки командної роботи. У подальшому майбутні політологи ознайомляться з різними теоретичними та практичними аспектами партійної системи та громадянського суспільства.  Отримані знання будуть підтвердженні сертифікатами та застосовані в навчальній та науковій роботі.

Надія Гербут, к.п.н., доцентка