Гордість ГІСУТ

Випускники кафедри інженерної геодезії

Зліва на право Хайлак А.М., Шульц Р.В, Телендій О.Й.

Одногрупники та друзі, які завершили навчання в 2003  році та присвятили своє життя геодезії. Кожний з них вибрав свій шлях, але всі вони продовжують свій розвиток в галузі, займаються дослідницькою діяльністю та працюють над впровадженням сучасних методів виконання робіт.
Шульц Роман Володимирович – д. т. н., проф., декан факультету геоінформаційних систем та управління територіями Київського національного  університету будівництва і архітектури;
Хайлак Андрій Миколайович – зав. сектору досліджень, розробки та впровадження інженерно-геодезичних методів контролю в будівництві ДП “Науково-дослідний інститут будівельного виробництва”
Телендій Олег Йосипович – нач. відділу інженерних вишукувань ТОВ “ГЕОГАЗЦЕНТР”.
Студенти кафедри інженерної геодезії


Гурьянов Владислав – навчався в магістратурі та працює в Науково-дослідному інститут геодезії і картографії (НДІГК).

Томашевський Владислав – навчався в магістратурі та працює в tvis, компанії, що займається зйомкою з супутника та БПЛА, обробкою геопросторових даних, створення топографічних карт та 3Д-візуалізацій, обробкою радарних та лідарних геоданих

Кисельов Олександр Сергійович – займався діяльністю на посаді Голови РСС факультету Гісут

 


Слободенюк Олександр – займався діяльністю на посаді Голови Ради студентського самоврядування КНУБА

Сарбаш Олександр

 
Кафедра фізичного виховання та спорту.
Фізичній і спортивній підготовці молоді КНУБА від перших днів створення вишу відводиться важливе місце.  Під керівництвом завідувача кафедри Шамича Олександра Миколайовича – Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, кандидата педагогічних наук, доцента, відмінника освіти України, освітню діяльність на кафедрі здійснюють відомі науковці та спортсмени: кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України С.М. Канішевський, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент О.А. Озерова, старші викладачі –  майстер спорту міжнародного класу С.Ф. Гасанова, майстри спорту О.А. Антонюк, А.А. Бабинець, О.В. Геря, С.В. Гребенніков, О.В. Письменник, Заслужений тренер України А.В. Вязьметінов, провідні спеціалісти з видів спорту – В.А. Андріянова, І.О. Россипчук  (плавання), С.М. Киселевська, О.А. Войтенко (ритмічна гімнастика), Т.В. Осипенко, М.І. Фуркало (атлетична гімнастика), Є.О. Наумець, Н.Р. Дубина (спортивні ігри), А.М. Головко, Т.В. Євсюкова (спеціальна медична група).

Фахівці кафедри упродовж років підготували багатьох спортсменів, імена яких відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Пишається виш таким студентами, як:


Колпакчі Аліса (АРХ ф-т) – Параолімпійка, дворазовий переможець Етапів Кубка світу, багаторазова чемпіонка України з паратріатлону.

Козубовська Катерина (БФ) – Чемпіонка світу з військового багатоборства, триразова Чемпіонка України з рукопашного бою, дворазова Чемпіонка України з військового багатоборства.

Набутовський  Владлен (АРХ ф-т)  –  Переможець Чемпіонатів Європи і Світу з кунг-фу.

Москаленко Данііл (ФАІТ) – Чемпіон Європи в складі національної збірної команди з «Dragonboot».

Чапленко Улляна (АРХ) – Чемпіонка України з рукопашного бою.

Борецький Кирило (ФІСЕ) – Призер Чемпіонату України з академічного веслування.

Дацун Олексій (ФАІТ) – Чемпіон м. Києва, Чемпіон Житомирської обл., Призер Універсіади України з плавання.

Ковпак Андрій (БФ) – Чемпіон Універсіади м. Києва, призер Чемпіонату України з боксу.

 


Членами збірної команди університету з футзалу – срібними призерами Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО.

Табанець Віталій (ФАІТ) – срібний призер Чемпіонату світу з парарафтінгу,
Переможець Чемпіонату України (КА2 – 200 м.).

Дроздов Микола – переможець XIV літньої Універсіади м. Києва з вільної боротьби.
Терещенко Владислав – переможець XIV літньої Універсіади м. Києва з греко-римської боротьби.

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram