![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_12-1140x1520.jpeg)
ФІСЕ взяли участь у Дні відкритих дверей КНУБА
18 травня 2024 року представники випускових кафедр та студрада факультету інженерних систем та екології прийняли участь у проведені Дня відкритих дверей КНУБА. Це традиційний захід під час якого абітурієнти мають змогу познайомитись з факультетами, отримати необхідну інформацію про спеціальності та освітні програми за якими здійснюється підготовка, а головне дізнатися про умови вступу до КНУБА.
У рамках Дня відкритих дверей відбулися зустрічі абітурієнтів і їх батьків з керівництвом університету, студентами та представниками факультетів та представниками Ради студентського самоврядування. Майбутні абітурієнти мали можливість відвідати факультет, який вони попередньо обрали, познайомитися з його викладачами і студентами, та переконатися в своєму виборі.
Дякуємо організаторам заходу, відвідувачам, батькам та нашим ЗСУ!
Слава Україні!
Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_5.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_6.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_7.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_8.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_9.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_13.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_11-461x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_14.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_10.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_12-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_20052024_1-75x75.jpg)
ФІСЕ на Форумі роботодавців
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_1-75x75.jpg)
Студенти ФІСЕ в Данії
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/20210426114258-500x364.jpeg)
26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф
24 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/667-500x380.jpg)
День Української Державності
15 Липня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/bim_2023-18-10_04-500x380.jpg)