Новини,  НОВИНИ КНУБА

Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) і Київський національний університет будівництва архітектури поглиблюють співпрацю у напрямі кібербезпеки

30 квітня  2024 року відбулось підписання угоди про взаєморозуміння та співпрацю між Регіональним директором Фонду цивільних досліджень та розвитку Сполучених Штатів Америки (CRDF Global) Михайлом ВЕРИЧЕМ та ректором Київського національного університету будівництва і архітектури Петром КУЛІКОВИМ.

До офіційної церемонії підписання меморандуму долучились від КНУБА Олексій ДНІПРОВ, Андрій ШПАКОВ, Олександр КОВАЛЬЧУК, Ольга ДЕНИСЮК, Максим ДЕЛЕМБОВСЬКИЙ та від CRDF Global Андрій НІКІТЕНКО.

Перед підписанням меморандуму доцент кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Максим ДЕЛЕМБОВСЬКИЙ повідомив інформацію про основні та ключові напрямки співпраці КНУБА та CRDF Global в межах розвитку та посилення підготовки фахівців  у напрямку кібербезпеки та інших суміжних спеціальностях.

В свою чергу, Михайло ВЕРИЧ наголосив на тому, що така співпраця з КНУБА є дійсно корисною і в подальшому зможе допомогти посилити етап відновлення та розбудови України в різних напрямках діяльності.

Ректор Петро КУЛІКОВ підкреслив, основним завданням КНУБА є підготовка висококваліфікованих фахівців, які мають долучитись до перемоги, розбудови та відновлення потенціалу України, і в дійсності така співпраця може допомогти посилити цей потенціал.

Партнерство CRDF Global та КНУБА  запровадить та розвине ефективну комунікацію в пріоритетному розвитку підготовки фахівців з кібербезпеки, а також можливість долучитись і до інших цікавих проектів.

@CRDFGlobalUkraine

@knubaofficial