Гайд по створенню і редагуванні сторінки

У вінницькому коледжі фарбують тканину та плетуть маскувальні сітки. Фото: Суспільне Вінниця

Щодня плетуть маскувальні сітки у волонтерському центрі, що розташований у приміщенні вінницького будівельного коледжу. Для цього власноруч фарбують тканини в зелений колір. Про це Суспільному розповів волонтер Андрій Бочкарєв.

Чоловік  архітектор. До Вінниці із сім’єю переїхав три місяці тому із Херсону. Кілька тижнів тому почав фарбувати тканину для маскувальних сіток. Адже тканина зеленого кольору у центрі, де волонтерить, закінчилися.

“Немає уже тих кольорів, які потрібні для маскувальних сіток. Уже все перебрали, перерізали. Зараз дефіцит тканин темних кольорів. Можемо робити різні відтінки: може бути насичено зелений, якщо додати трішки жовтого пігменту, колір вийде такий, наче вигоріла трава”,  розповідає Андрій Бочкарєв.

Фото: Суспільне Вінниця

Барвники використовує будівельні, щоб колір не вигорів на сонці.

“Беремо барвники для вуличних робіт. У них уже закладена стійкість кольору. Весь процес займає одну — дві хвилини. Тобто ми повинні опустити тканину у фарбу та помішати. Все. І далі на сушку”,  каже Андрій Бочкарєв.

Фото: Суспільне Вінниця

Пофарбовану тканину  висушують. Далі її прасують та ріжуть на смужки. Про це розповідає вінничанка Земфіра, яка також працює у волонтерському центрі. Суспільному показує склад із пофарбованою тканиною. Говорить тут є і постільна білизна, скатертини та штори.

“Це переважно постільна білизна, тут є все, залишки від ламбрекенів, треба пропрасувати. Одяг: сорочки , які були білими, простині, фіранки”,  каже Земфіра.

“Яка зараз природа, дерева, таку і робимо сітку, бо ж її головне завдання  маскування. Щоб вона здалеку виглядала , як кущ, щоб не було видно, що під ним, до прикладу, бліндаж”,  розповідає Земфіра.

2
34
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram