Геоінформаційні системи і технології (магістр)

Геоінформаційні системи і технології

Галузь знань

19 Архітектура та будівництво

Спеціальність

193 Геодезія та землеустрій

Освітня програма

Геоінформаційні системи і технології

Освітній ступінь

Магістр

Умови вступу

• ЄВІ + фаховий іспит
  • Приймаються результати ЄВІ 2023 або 2024 року

Вартість навчання

• Денна: 21 000 грн.
  • Заочна: 17  600 грн.
  •
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року
  •

Короткий опис програми

Освітня програма «Геоінформаційні системи і технології» має на меті формування компетентностей, здобуття поглиблених теоретичних знань і практичних навичок, необхідних для виконання завдань інноваційного характеру в науково-дослідній, проєктній, педагогічній та управлінській діяльності в сфері геодезії та землеустрою, що пов’язана з процесами розвитку національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичного виробництва, землеустроєм, просторовим планування і управлінням територіями та передбачає застосування сучасних геоінформаційних технологій отримання, опрацювання та аналізу геопросторових даних про територію.

Переваги програми

• високий рівень професійної підготовки, котрий традиційно надається в університеті;
  • можливість успішної подальшої професійної та наукової кар’єри фахівця у багатьох сферах широкого використання сучасних геоінформаційних систем і технологій в професійній та науковій діяльності в геодезії, картографії, землеустрої, кадастрі, системах планування та управління територіями, транспортно-навігаційних системах та логістики;
  • поєднання теорії і практики забезпечується потужною лабораторною базою із сучасними приладами топографо-геодезичних знімань: GPS-приймачі, електронні тахеометри, пристрої для наземного лазерного сканування та безпілотні літальні апарати;
  • отримання навиків практичної роботи із сучасним цифровим фотограмметричним обладнанням та спеціалізованим програмним забезпеченням опрацювання даних дистанційного зондування Землі, аналізу космічних знімків та геоінформаційних систем: ArcGIS (ArcMap), Digitals, Agisoft PhotoScan Pro, Planar, QGIS, система керування базами геопросторових даних PostgreSQL/PostGIS;
  • перспективи: широкий вибір вакансій на ринку праці в геодезії, картографії, землеустрої, кадастрі, системах планування та управління територіями;

Можливість навчання та стажування за кордоном

University of Applied Sciences. The Institute for Applied Photogrammetry and Geomatics (Germany)

Університет PLUS (Paris Lodron University of Salzburg) за програмою «Erasmus+»

Основні дисципліни фахової підготовки

Основні фахові навчальні дисципліни: дистанційне зондування Землі, бази геопросторових даних, геопросторовий аналіз, геоінформаційний моніторинг, 3D геоінформаційні системи, ГІС в містобудуванні, планування та управління ГІС-проєктами, професійна іноземна мова.

Крім обов′язкових дисциплін програмою передбачено 4 вибіркових блоки загальним обсягом 24.0 кредити, зокрема: ГІС в кадастрових системах, транспортно-навігаційні ГІС, інженерна фотограмметрія.

Посади, які можуть обіймати випускники

Магістр з геодезії та землеустрою за спеціалізацією геоінформаційні системи і технології, підготовлений для роботи в державних органах влади та органах місцевого самоврядування, в територіальних органах Держгеокадастру, в землевпорядних і топографо-геодезичних підприємствах, науково-дослідних інститутах, в містобудівних проєктних, будівельних та водогосподарських організаціях і здатний, зокрема, обіймати посади:

• адміністратор бази (гео) даних;
  • адміністратор геоінформаційної системи;
  • викладач професійно-технічного навчального закладу;
  • асистент (викладач) вищого навчального закладу;
  • геодезист;
  • інженер геоінформатик;
  • спеціаліст з геоінформаційних систем;
  • молодший науковий співробітник з ГІС;
  • фотограмметрист;
  • інженер землевпорядник;
  • картограф;
  • картограф-укладач;
  • зберігач фондів (геофондів);
  • фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища;
  • фахівець з дистанційного зондування землі та аерокосмічного моніторингу.

Установи-партнери

До читання лекцій та виконання спільних студентських проектів залучаються професори та викладачі Університету прикладних наук Федеративної Республіки Німеччини.

АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901