НОВИНИ КНУБА

GLOBAL MONEY WEEK

З 20 березня по 2 квітня 2023 року, студенти Київського національного університету будівництва і архітектури долучились до (Всесвітнього тижня грошей) організатором якого у світі є Міжнародна мережа ОЕСР з питань фінансової освіти (OECD/INFE).

GMW – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували спосіб мислення і поведінкові моделі, необхідні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового добробуту та фінансової стійкості.

Цього року тема GMW зосереджена на стійкості та підвищенні обізнаності щодо наслідків фінансової поведінки особистості не тільки на власне фінансове майбутнє, але й на середовище та суспільство.

В рамках даної події студенти різних факультетів прослухали лекції від викладачів кафедри економіки будівництва к.е.н., доц. Мацапури Олени Василівни, к.е.н., доц. Запєчної Юлії Олександрівни та доктора філософії Скрипник Ольги Василівни. Темою лекцій став офіційний слоган GMW2023 “Плануй свої гроші, плекай своє майбутнє”.

Лекції пройшли як в аудиторіях, так і в онлайн форматі, а прослухали їх студенти груп ТУР-31 та ТУР-41 факультету геоінформаційних техтологій, МАРК-31 та МАРК-32, 33 будівельно-технологічного факультету, а також МО-21 ЕП-21 та МО-51 будівельного факультету. Після прослуховування лекцій студенти активно долучились до обговорення тематики підвищення фінансового добробуту суспільства.

Саме такі заходи корисні, ефективні, вчать студентів дбати про оточуюче середовище та суспільство, ухвалюючи виважені фінансові рішення.

Запєчна Ю.О.,

відповідальна за інформаційно-забезпечення роботи кафедри економіки будівництва

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram