КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації»

Київський національний університет будівництва і архітектури

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації

Інститут Урбаністики

Громадська організація “Всеукраїнська Спілка Сертифікованих Інженерів-Землевпорядників”

Науково-дослідний інститут Геодезії  і картографії Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

ІІ Міжнародна науково-практична конференція

«ДЕВЕЛОПМЕНТ НЕРУХОМОСТІ: ІННОВАЦІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ДЕВЕЛОПМЕНТ НЕРУХОМОСТІ: ІННОВАЦІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ», яка відбудеться 25-26 травня 2023р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Мета проведення заходу: впровадження нових знань та технологій у галузі управління земельними ресурсами та розвитку нерухомості для землевпорядників, оцінювачів, геодезистів, містобудівників та архітекторів; розвиток співпраці між науковцями, інженерами та представниками бізнесу.

Напрями роботи конференції:

• Девелопмент нерухомості: інноваційні підходи;
  • Регулювання землекористування для забезпечення сталого розвитку територіальних громад;
  • Сучасні шляхи трансформацій просторового розвитку;
  • Ефективність землекористування;
  • Управління земельними ресурсами в умовах децентралізації.

Інформація для учасників:

1. Робоча мова конференції: українська, англійська.
  2. Форми участі в конференції – дистанційна (презентаційна доповідь в Zoom)

3. Публікація матеріалів наукових доповідей в електронному збірнику тез конференції.

4. Умови участі – до 29 квітня 2023 р. зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1f_ufT2utRc8v_si-9TVu2_ty0b44mCQcjuX8eJZi2do/viewform?edit_requested=true  та надіслати тези доповідей електронною поштою на адресу doings.land@gmail.com (вимоги до оформлення тез доповідей).

5. Робота конференції:

25 травня – Відкриття конференції, робота секцій конференції

26 травня – робота секцій конференції, закриття конференції

6. Участь у конференції безкоштовна.

Отримати більш детальну інформацію Ви зможете за посиланням https://www.knuba.edu.ua/mizhnarodni-konferenci%d1%97-organizovani-kafedroyu/ , або звернувшись до секретаріату конференції за тел. +38 (097) 6796644 Михальова Марія Юріївна або +38 (050) 0378179 Лізунова Аліна Петрівна та на електронну пошту конференції doings.land@gmail.com

Адреса оргкомітету конференції:

Київський національний університет будівництва і архітектури,

кафедра землеустрою і кадастру,

зав. кафедри землеустрою і кадастру,

д.т.н., проф. Петраковська О.С.

03037, м.Київ, вул. Освіти 4, 4 поверх каб 426, 428 тел. +380442415540