НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Будівельний факультет КНУБА у Вінниці

ВСП Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА готує спеціалістів та освітніми програмами – 191 Архітектура та містобудування, 192 – Будівництво та цивільна інженерія, 022 – Дизайн та 193 –  Геодезія та землеустрій.

Прийом студентів здійснює  за освітньо – кваліфікаційним рівнем «фаховий молодший бакалавр» на денну і заочну форму навчання.

Для збереження контингенту студентів у Фаховому коледжі реалізуються ряд заходів.

Розроблено організаційно-методичні заходи, спрямовані на збереження студентського контингенту. Під особливою увагою перебувають першокурсники, які проживають у гуртожитку.

Після закінчення Фахового коледжу студенти продовжують навчання в університетах. Випускники ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА продовжують навчання, в основному,  в Київському національному університеті будівництва і архітектури та Інституті інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Для ефективного проведення освітнього процесу у ВСП Вінницькому фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну КНУБА використовується матеріально-технічна база, яка постійно розвивається та удосконалюється.

Сьогодні Фаховий коледж визначається високою якістю підготовки фахівців, сформованим комплексом організаційних та фінансових механізмів, які стимулюють навчальну, методичну та виховну діяльність у Фаховому коледжі.

Навчання в Фаховому коледжі в період військового стану проходить за змішаною формою навчання.

22 вересня 2022 року Фаховий коледж відвідали спеціалісти КНУБА – доценти кафедри будівельних технологій  Чебанов Л.С. та Чебанов Т.Л.

За участі заступника директора з навчально-виробничої роботи Булейко О.І. відбулась зустріч зі студентами випускних груп спеціальності – 192 Будівництво та цивільна інженерія, що є потенційними абітурієнтами будівельного факультету. Жвавий інтерес викликала інформація про вступну компанію на факультеті в цьому році, профільні дисципліни, бали тощо. Відповідні спеціальності, кафедри, що здійснюють підготовку та захист атестаційних робіт. А також умови проживання в гуртожитках, організація  дозвілля, транспортне сполучення тощо.

Проінформовано про особливості здійснення навчального процесу в сучасних умовах.

Також відбулася зустріч із педагогічним колективом Фахового коледжу за участі  заступника директора з навчальної роботи коледжу Комаровської І.О.

Доцент кафедри будівельних технологій Чебанов Л.С.