IoT Fundamentals: Conecting Things KNUCA MOTP

3 червня на кафедрі машин і обладнання технологічних процесів відбувся Workshop за напрямом “Основи IoT в промисловому виробництві”. Даний практичний Workshop був заключним етапом з імплементації курсу “IoTFundamentals: ConnectingThings KNUCA 2021” від компанії Cisco, який викладається в рамках співпраці за грантовою програмою.

Упродовж березня-травня студенти, які виявили бажання отримати досвід застосування IoT, проходили теоретичні заняття під керівництвом доцента кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидата технічних наук Міщука Є.О., а після успішного завершення теоретичної частини – випробували свої знання на практичних макетах.

На Workshop був присутній провідний експерт Cisco Talos з аналітики загроз Дмитро Коржевін, який розповів про перспективність застосування IoT у світі, основні проблеми захисту пристроїв і даних на них та про промислові рішення Cisco в сфері IoT.

Cisco є провідною компанією за напрямом IoT у світі, яка пропонує як інфраструктуру, так і готові рішення в пристроях. Застосування IoT в промисловості має велику перспективу, бо дозволяє суттєво підвищити ефективність будь якого підприємства за рахунок автоматизації повного циклу виробництва і, зокрема, будівельного. Особливий інтерес на сьогодні становлять системи цифрових двійників машин для виробництва будівельних матеріалів та будівельних машин, якими можна керувати через мережу Internet. Саме тому під час роботи Workshop основну увагу приділено машинам та майбутнім інженерам з механічної інженерії спеціальності «Галузеве машинобудування», підготовка яких відбувається в Київському університеті будівництва і архітектури.

Якщо Вас зацікавив курс “IoTFundamentals” і Ви здобувач КНУБА, запрошуємо до співпраці та навчання. Курс відкритий до кінця 2021 року за посиланням https://lms.netacad.com/course/view.php?id=156932.

В організації та проведенні Workshop взяли участь завідувач кафедри машин і обладнання технологічних процесів І.І. Назаренко,  провідний експерт CiscoTalos з аналітики загроз Дмитро Коржевін, доцент Міщук Є.О., доцент Дяченко О.О., доцент кафедри будівельних машин Міщук Д.О.

Доцент кафедри Машин і Обладнання

Технологічних Процесів