НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ОСОБЛИВОСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ У СФЕРІ ТЕХНІКИ: ПОРІВНЯЛЬНИЙ ДОСВІД УКРАЇНИ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ”

К.т.н., доцент кафедри дизайну Пилипчук О.Д. та к.т.н., доцент кафедри дизайну Полубок А.П. взяли участь у Міжнародній науковій конференції “Особливості інноваційного розвитку у сфері техніки: порівняльний досвід України та Європейського Союзу”, що проходила 05-06 серпня 2022 року у Cuiavian University (Wloclawek, the Republic of Poland).
Доценти кафедри дизайну отримали сертифікати із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредиту ECTS) та збірник тез міжнародної наукової конференції з надрукованою роботою «Використання штучного інтелекту у створенні практичного засобу для дизайну інтер’єрів з включенням творів мистецтва».
Беручи до уваги, що ми живемо в глобалізованому та урбанізованому світі, де стрімкий технологічний розвиток породив попит на цифрові інновації та нові цифрові інструменти для цільової розробки проєктів, надзвичайно важливо розробити практичний комп’ютеризований інструмент для дизайну інтер’єрів із включенням в нього творів мистецтва, тому розроблений і задепонований к.т.н., доцентом кафедри дизайну Пилипчук О.Д. інструментальний алгоритм для комп’ютерної програми “CONCORDIA” є перспективним.