![Підвищення кваліфікації](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Сертификат.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Інклюзивна освіта та навчання в сучасних умовах трансформацій: психолого-педагогічні основи інклюзивної освіти» (2023)
Кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну Емаміанфар Алі та старший викладач кафедри дизайну Шапаренко Олена Миколаївна успішно завершили Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Інклюзивна освіта та навчання в сучасних умовах трансформацій: психолого-педагогічні основи інклюзивної освіти», що проводилось з 23 січня по 5 березня 2023 року Національним реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Під час онлайн-лекцій від спікерів були отримані важливі теоретичні знання з питань інклюзивної освіти, інформація про корекційні методи, прийоми та інструменти, що необхідні для роботи з учасниками освітнього процесу, особами з особливими освітніми потребами.
Інклюзивне навчання є основною та найбільш ефективною формою здобуття якісної освіти людьми з особливими освітніми потребами, а інклюзивна освіта є невід’ємною частиною освітньої реформи. Упровадження інклюзивної освіти в Україні актуалізувало потребу в підготовці педагогів до роботи в інклюзивному навчальному середовищі та необхідність їх підготовки до роботи в інклюзивному освітньому середовищі в контексті сучасного розуміння інклюзивної освіти, змін в українському законодавстві, виконання державою основних міжнародних зобов’язань.
Науково-педагогічні працівники кафедри дизайну КНУБА отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації та збірник тез науково-методичних доповідей з надрукованими підсумковими роботами: «Навчання дітей із синдромом Дауна: архітектурні рішення в умовах реалізації концепції інклюзивного дизайну» (Емаміанфар Алі) та «Актуальність питань інклюзії в дизайн-освіті» (Шапаренко О.М.). Навчальне навантаження становило 6 кредитів ECTS (180 годин).
![Сертифікат підвищення кваліфікації ЕМАМІАНФАР Алі](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-3-1024x728.png)
![Підвищення кваліфікації Шапаренко О.М.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1-1024x728.png)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/den-nezalezhnosti-1.jpg)
З Днем Незалежності України
23 Серпня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_09-21-50-500x380.jpg)
Розширюємо межі нашого співробітництва: нова співпраця КНУБА та ДП «ДерждорНДІ»
3 Серпня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/snymok-12.1.png)