НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ КНУБА

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ, КАФЕДРА ІТА КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ЗЗСО №200 м.Києва (2023)

4 та 5 травня 2023 року к.арх., доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О. та к.арх., доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Левченко О.В. архітектурного факультету КНУБА зустрілися з адміністрацією ЗЗСО №200 м.Києва (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №200 імені Василя Стуса), зокрема директором Любарцем Д.С., заступником директора з навчально-виховної роботи Семеновою А.О., головою методичного об’єднання з природничих наук Лютою В.В., та провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класів.

Під час зустрічі була представлена загальна інформація про КНУБА, переваги навчання на архітектурному факультеті, умови вступу, особливості майбутнього працевлаштування та активного громадського життя студентів, що навчаються в КНУБА.
Косаревська Р.О. та Левченко О.В. детально розповіли про особливості навчання на творчих спеціальностях архітектурного факультету, зокрема на спеціальностях 022 «Дизайн» та 191 «Архітектура та містобудування», показали роботи студентів-дизайнерів та студентів-архітекторів, виконаних з застосуванням BIM-технологій, та запросили школярів відвідати День відкритих дверей 6 травня 2023 року, а також вступати до КНУБА.