Дизайн Конкурс 2024
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ПЕРШОГО БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ «ІНТЕР’ЄР ТА ОБЛАДНАННЯ» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН» (2024)

Кафедра дизайну КНУБА оголошує ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ першого бакалаврського рівня «Інтер’єр та обладнання» за спеціальністю 022 «Дизайн».

✅ТЕМА конкурсного завдання:
ІНТЕР’ЄР ПРИМІЩЕННЯ МАЙСТЕРНІ-СТУДІЇ МОЛОДОГО ДИЗАЙНЕРА.

✅ УМОВИ виконання завдання: на форматі аркуша А3 чи А2, у будь-якій техніці, на площині (кольорова графіка із застосуванням олівців, лайнерів, фарби; колаж, аплікація з паперу/картону) або в об’ємі (макет, рельєфний колаж).

✅ ЗМІСТ завдання: Уявити та зобразити власноруч ескіз-ідею інтер’єру кімнати-студії для дизайнера – для себе, в майбутньому, або для улюбленого дизайнера, творами якого надихаєтесь. До візуального матеріалу додати стислу пояснювальну записку (1 сторінка А4) з описом концепції.

✅ ГАСЛО: ІНТЕР’ЄР і обладнання робочого творчого простору як відображення сьогоденних потреб креативної молоді.

✅Роботи надсилати до 15.05.2024 р. на електронну адресу designcreative@knuba.edu.ua. У листі вказати ПІБ автора, населений пункт, місце навчання.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінці кафедри дизайну КНУБА та соціальних мережах кафедри дизайну: FacebookInstagramTelegram.

Переглянути результати творчих конкурсів для абітурієнтів спеціальності 022 «Дизайн» попередніх років.