Інтелсіті
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «ІНТЕЛСІТІ» (2023)

18 жовтня 2023 року відбулась зустріч студентів спеціальності 022 «Дизайн» зі стейкхолдерами – представниками компанії «Інтелсіті» (директор Ніколаєв В.М.). Компанія «Інтелсіті» працює з 2003 року і є одним із провідних інсталяторів систем комплексної автоматизації житлових та адміністративних будівель. Компанія «Інтелсіті» є офіційним партнером провідних виробників електрообладнання та телекомунікацій Legrand, REHAU, D-Link, Berker, Edimax, Samsung, Panasonic, LG та інших. Компетенція компанії підтверджена відповідними сертифікатами партнерів та виробників, ліцензіями та дозволами державних інстанцій.

Intelligent Home Intelcity – єдиний в Україні та Східній Європі інтелектуальний будинок із власним тестовим майданчиком, де тестуються та демонструються найсучасніші рішення від європейських та українських виробників.

Наразі «Intelligent Home Intelcity» стала темою зустрічі студентів-дизайнерів та компанії «Інтелсіті», на якій комерційний керівник Гаценко Любов Сергіївна обговорила зі студентами 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» автоматизацію середовища об’єктів будь-якого масштабу, а саме: ЖК, кінотеатрів, банків, торгових центрів, теплиць, комплексів відпочинку, котеджних містечок, медичних установ тощо. Також було обговорено процес створення інтелектуальних будинків майбутнього та продемонстровано найсучасніші новинки для їх обладнання, проведено екскурсію по шоуруму та тестовому майданчику компанії “Інтелсіті”.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн», оскільки важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. Подяка висловлюється також доценту кафедри дизайну Щеглову С.П. за організацію цієї зустрічі в межах своєї дисципліни «Дизайн-проєктування».