КУБОК РЕКТОРА З ВИРІШЕННЯ ШАХОВИХ КОМПОЗИЦІЙ

20 вересня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся Кубок Ректора з вирішення шахових композицій, організатором якого виступив Євген Олександрович Рейцен, професор КНУБА, один з провідних шахових композиторів України та світу.

З привітальним словом до учасників конкурсу звернувся ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков. Участь у конкурсі взяли студенти, аспіранти, викладачі КНУБА, в тому числі аспірант кафедри філософії Микола Спірідонов та доцент кафедри філософії Сергій Ставрояні, який здобув перемогу у конкурсі. Завдання були дуже цікавими, серед задач велика кількість була на кооперативний мат.

Останнім часом у читальному залі КНУБА відбулося декілька шахових змагань, участь у яких взяли сотні юних та дорослих шахістів.

Турніри були присвячені наступним святам: всесвітньому дню шахів (20 липня), дню молоді (12 серпня) та дню вчителя (2 жовтня). Організатором змагань виступала шахова школа «Дебют» та доцент кафедри філософії, керівник гуртка шахів КНУБА Сергій Ставрояні. У дитячих турнірах діти мали змогу виконати спортивні розряди, у найсильніших групах взяли участь провідні шахісти з усієї України. Також учасники, їхні тренери та вболівальники мали змогу ознайомитися із університетом, бібліотекою та в подальшому стати студентами КНУБА.