ЗАСІДАННЯ  НАУКОВОГО ГУРТКА З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА І РЕЛІГІЙНИХ ПРОБЛЕМ СУЧАСНОСТІ

21 листопада 2022 р. о 15.20  на кафедрі філософії відбулося чергове (44-е) засідання наукового гуртка з актуальних питань релігієзнавства і релігійних проблем сучасності на тему «Релігія в сучасному світі».

В роботі взяли участь викладачі кафедри доценти – Євдокимова Тетяна В`ячеславівна, Ставрояні Сергій Сергійович і студенти різних факультетів, найбільш активними серед яких на цей раз виявились представники будівельно-технологічного факультету.   Були розглянуті різнопланові питання про релігійну віру і агностицизм, тенденції його зростання серед студентської молоді,  місце і ролі релігії в сучасному суспільстві, а також релігійного туризму і паломництва, зокрема на території України.

Хоча  засідання гуртка  проходило в онлайн форматі, воно як завжди викликало активну зацікавленість студентської молоді. Дискусія вийшла насиченою, емоційною, цікавою. Більшість виступів студентів були досить високого рівня і демонстрували інтерес до проблематики. Особливо хотілось би відзначити доповіді Федик Дарини (ТБКВіМ 23), Білолова Назара (ТБКВіМ 22), Мшанецької Тетяни (ТБКВіМ 21). В процесі дискутування означились і теми майбутніх зустрічей –  релігійність сучасної молоді, релігійна ідеологія і її вплив на політику і сучасне суспільство, проблема тоталітарних сект.