КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ПРОВЕЛА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ

Доцент кафедри філософії  КНУБА Хавроненко В.В. 23.04.23 особисто відвідав Кропивницький фаховий коледж та провів, за участю директора коледжу Чернишової І.А.,профорієнтаційну роботу серед студентів. Запросив їх до вступу в КНУБА, надав їм необхідну інформацію у своєму виступі, відповів на різноманітні запитання майбутніх абітурієнтів.Чимала кількість студентів виявила зацікавленість щодо вступу, розпитувала про години прийому приймальної комісії і про розташування у місті нашого університету.

25 квітня відбулася профорієнтаційна зустріч, яку провів доцент кафедри філософії КНУБА, кандидат філософських наук, Ставрояні Сергій Сергійович, зі студентами Немирівського коледжу будівництва та архітектури. Зустріч проводилася в онлайн-форматі. Сергій Ставрояні розповів студентам про університет, факультети та спеціальності, а також про спортивне життя університету та заходи, що відбуваються в університеті. На зустрічі були присутні  15 студентів коледжу. В кінці зустрічі студенти ставили різноманітні запитання про навчання та умови вступу до КНУБА.

10 травня відбулася профорієнтаційна зустріч, яку провів доцент кафедри філософії КНУБА, кандидат філософських наук, Ставрояні Сергій Сергійович, із студентами Вінницького коледжу будівництва і архітектури. Зустріч проводилася в онлайн-форматі. Студентам було представлено загальну інформацію про університет, факультети, спеціальності, за якими відбувається навчання. Сергій Ставрояні розповів студентам про особливості навчання та студентського життя, про спортивні та творчі напрямки та заходи, що розвиваються в університеті. На зустрічі були присутні 50 студентів коледжу, які виявили чималий інтерес до навчання, ставили різноманітні запитання, зокрема, які стосувалися студентського дозвілля, проживання в гуртожитку та навчання в аспірантурі.

Звіт про профорієнтаційну роботу, котра була проведена
28.03.23
 доцента кафедри філософії Таран Ганни Павлівни.

Відбулася онлайн зустріч зі студентами 4-го курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Інформаційно роздаткові матеріали про КНУБА  надіслані поштою. До студентів донесена інформація про вступну кампанію, архітектурний факультет та КНУБА загалом. Озвучені перспективи та можливості навчання в нашому університеті.