НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

КАФЕДРА ІТА ОГОЛОШУЄ РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ «Інтерактивна альтанка у парку»

Кафедра ІТА оголошує результати конкурсу творчих робіт

Кафедра Інформаційних технологій в архітектурі розглянула конкурсні роботи абітурієнтів архітектурного факультету на тему «Інтерактивна альтанка у парку». Відзначимо, що усі роботи мають високий рівень підготовки з композиції, креслення і рисунку, що втілений в створення архітектурної форми. Нас вразило розуміння творчою молоддю основ формоутворення і бачення сучасних напрямків в архітектурі та дизайні.
Рекомендуємо усім конкурсантам вступати на Архітектурний факультет і бажаємо подальших успіхів! Будемо раді бачити вас своїми студентами!
Лауреатів та учасників конкурсу просимо зазначити свою участь у конкурсі в мотиваційному листі при вступі в КНУБА!

Завідувач кафедри ІТА, доктор архітектури, професор Товбич Валерій Васильович

Учасники нагороджуються дипломами