КАФЕДРА ЛАНДШАФТНОЇ ТА ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНОЇ АРХІТЕКТУРИ – ЗАХИСТ АТЕСТАЦІЙНИХ ВИПУСКНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА ТА МАГІСТРА (2023)

Нинішній навчальний рік видався як ніколи складним. Всім зрозуміла складність навчального процесу в умовах війни: переміщення студентів та викладачів не тільки внутрішнє а і по багатьох країнах; відсутність повноцінної системи спілкування в такій важливій галузі як містобудування та архітектура, імпульсивність занять через тривоги, відсутність освітлення електроживлення; складний психологічний стан, а в деякій частині втрата впевненості; постійні сумні новини про втрати людей як військових так і звичайних мирних жителів; жорстокість до природи, архітектури, міст та багато іншого негативного контенту, який потрібно було усвідомлювати поряд з тим що головне це вчитися, щоб потім повернути все ще в більш сучасному вигляді.

Можливо, це гучно сказано, але студенти не підвели і доказали, що освітній фронт вони в цьому році витримали з гідністю. В основному розділі спробуємо охарактеризувати особливості роботи над деякими дипломними проєктами, які виконали студенти.

МАГІСТРИ:

Зозуляк Валерія Андріївна. “Концептуальна пропозиція відновлення центральної частини селища Бородянка”

Зона значних руйнувань центральної частини селища Бородянка, 2022 р.

Лінійно вузлова модель майбутньої соціалізації центральної частини смт. Бородянка.

Браткова Тетяна Леонідівна. “Методи і принципи відновлення зруйнованих територій на прикладі міста Ірпінь”

Загальний вигляд частини міста після реконструкції

Загальний вигляд реабілітаційного центра

Реброва Катерина Дмитрівна. “Принципи визначення потенціалу для розвитку екологічного туризму (на прикладі Чернігівської області)”

Проєктна пропозиція трьохрівневої системи вузлів відпочинку м. Чернігів

БАКАЛАВРИ:

Кіяшко Поліна Юріївна. “Реабілітаційний центр з функцією професійного навчання в м. Вишневе”

Проєктна пропозиція

Куліков О.О. “Інноваційний центр спілкування в м. Каледон (Канада)”

Загальний вигляд інноваційного центру

Як показали результати, тематика дипломних проєктів вибрана свідомо студентами носить надважливий характер. В роботах молодих архітекторів, головною ідеєю стало бажання допомогти країні і суспільству своєю професією, а саме створення для нього якнайкращого, зручного, красивого середовища, незважаючи на ту складну ситуацію, яку їй надала історія.

Звичайно, хочеться подякувати і викладачів кафедри, як попри складну ситуацію весь час підтримували зв’язок з дипломниками та надавали необхідну консультативну інформацію.