![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_2-20240323_110626-1140x1514.jpg)
Кафедра МОТП на Дні відкритих дверей КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-3.png)
23 березня в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся традиційний захід – «День відкритих дверей», в якому активну участь взяли співробітники кафедри машин і обладнання технологічних процесів. Чи не вперше абітурієнтів зустрічало таке потужне представництво кафедри – практично в повному складі викладачі прийшли привітати своїх майбутніх студентів. Кафедра МОТП славна своїми науковими досягненнями. Майбутнім учням викладачі розповіли про нові розробки кафедри, а також про переваги, які здобудуть молоді люди, навчаючись на спеціальностях 131 “Інженерія логістичних систем” та 133 “Галузеве машинобудування”. Вперше так широко були продемонстровані переваги сучасних методів моделювання: на стенді кафедри в режимі онлайн проводилося проектування та безпосередній друк спроектованої деталі на 3D принтері. Досвідчені фахівці кафедри МОТП, а також студенти, які прийшли підтримати своїх викладачів, розповіли про важливі нюанси щодо навчального процесу, студентського життя, майбутнього працевлаштування, а також дали відповіді на багато запитань, що хвилюють юних абітурієнтів.
Дорогі наші абітурієнти, майбутнє України – сьогодні у Ваших руках. Долучайтеся до родини механіків та логістиків. Відбудуємо країну разом! Слава Україні!
Факультет Автоматизації і інформаційних технологій сердечно запрошує Вас на навчання.
Микола Клименко
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-19_09-51-441-500x380.jpg)
Конференція «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2022»
19 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-04_14-51-44-500x380.jpg)
Додатковий набір до КНУБА
8 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-9-500x380.jpg)