Новини,  НОВИНИ КНУБА

Кафедра МОТП на Дні відкритих дверей КНУБА

23 березня в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся традиційний захід – «День відкритих дверей», в якому активну участь взяли співробітники кафедри машин і обладнання технологічних процесів. Чи не вперше абітурієнтів зустрічало таке потужне представництво кафедри – практично в повному складі викладачі прийшли привітати своїх майбутніх студентів. Кафедра МОТП славна своїми науковими досягненнями. Майбутнім учням викладачі розповіли про нові розробки кафедри, а також про переваги, які здобудуть молоді люди, навчаючись на спеціальностях 131 “Інженерія логістичних систем” та 133 “Галузеве машинобудування”. Вперше так широко були продемонстровані переваги сучасних методів моделювання: на стенді кафедри в режимі онлайн проводилося проектування та безпосередній друк спроектованої деталі на 3D принтері. Досвідчені фахівці кафедри МОТП, а також студенти, які прийшли підтримати своїх викладачів, розповіли про важливі нюанси щодо навчального процесу, студентського життя, майбутнього працевлаштування, а також дали відповіді на багато запитань, що хвилюють юних абітурієнтів.

Дорогі наші абітурієнти, майбутнє України – сьогодні у Ваших руках. Долучайтеся до родини механіків та логістиків. Відбудуємо країну разом! Слава Україні!

Факультет Автоматизації і інформаційних технологій сердечно запрошує Вас на навчання.

Микола Клименко